همکاری

پیرنگ در راستای همکاری با نویسندگان، مترجمان ادبی و علاقه‌مندان به ادبیات، به طور مستمر فراخوان‌هایی منتشر می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند با توجه به موضوع فراخوان (در قالب یادداشت و نقد، و یا ناداستان و داستانک) آثار خود را برای پیرنگ ارسال کنند. این آثار، پس از بررسی توسط تحریریه‌ی پیرنگ و در صورت تأیید، در کانال تلگرام، سایت و یا مجله‌ی پیرنگ منتشر می‌شوند.
فراخوان‌ها از طریق رسانه‌های مختلف پیرنگ به‌ اطلاع می‌رسند.

 

همچنین نویسندگان می‌توانند ترجمه‌ها و داستان‌های خود را به آدرس زیر ایمیل کنند. نتیجه‌ی بررسی‌ هیئت تحریریه‌ی پیرنگ، ظرف چهار تا شش هفته از طریق پست الکترونیکی به نویسنده‌ی متن اطلاع داده خواهد شد.

Info@peyrang.org

 

لازم به ذکر است:

۱- ترجمه‌ها و داستان‌های ارسال شده، می‌بایست پیش از ارسال برای پیرنگ، در هیچ کتاب، نشریه، رسانه، تارنما، وب‌گاه یا بلاگی منتشر نشده باشند.

۲- ترجمه‌ها و داستان‌های ارسالی باید در قالب Word باشند و در فایل ارسالی، اطلاعات شامل نام نویسنده/مترجم، نام داستان/ترجمه و روش تماس با نویسنده/مترجم عنوان شود.

۳- متن‌های ترجمه می‌بایست از منابع (مجله‌ها، سایت‌ها و…) معتبر ادبی انتخاب شوند و آدرس منبع و لینک مقاله‌ی انتخابی به طور کامل در متن ارسالی عنوان شود.

 

واحد پول خود را انتخاب کنید